Центр комплектації KNAUF

Центр комплектації Knauf

   Продукція від торгівельної марки Knauf вже давно стала синонімом відмінної якості, відомим у всій Європі. Говорячи про бренд Knauf, ми говоримо про будівельні матеріали, виготовлені з найкращої сировини на сучасному обладнанні. 

   Завдяки Центру комплектації Knauf, ви можете придбати будь яку продукцію компанії швидко та за помірну ціну. Ми працюємо з великими будівельними компаніями, ремонтними бригадами та приватними домовласниками і пропонуємо найкращі умови співпраці для кожного клієнта.

Переваги роботи з центром комплектації Knauf

  • великий асортимент товарів в наявності, що доступні до замовлення зі складу

  • найкращі ціни на продукцію, які зумовлені відсутністю посередників

  • гарантована якість та оригінальність матеріалів

  • наявність сертифікатів якості, які стануть гарантією захисту від підробок

  • можливість організувати швидку доставку будь яких обсягів замовлень у зручний для вас час

  • уважна робота з кожним клієнтом та урахування всіх його інтересів

    У штаті компанії “Фенікс центр” працюють лише професіонали! Менеджери володіють повним обсягом інформації щодо призначення та технічних характеристик товарів. Таким чином, кожен клієнт може розраховувати на повноцінну інформаційну підтримку при виборі будівельних матеріалів. Тривала та взаємовигідна співпраця – це пріоритетний напрямок роботи з клієнтами компанії “Фенікс центр”! 

   Можете бути впевнені, що з професійною продукцією Knauf ви зможете втілити в життя найбільш амбіційні будівельні проекти, та зробите це легко і швидко!