Центр CERESIT-PRO

Центр комплектації Ceresit-PRO

   Світові стандарти якості будівельних матеріалів відтепер доступні в Україні у центрах комплектації Ceresit від компанії “Фенікс центр”. Ми пропонуємо професіональний підхід до вирішення будівельних задач та якісні продукти по партнерським цінам.

   Центр комплектації Ceresit надає повну асортиментну лінійку, що випускається цим відомим брендом (включаючи рідкісні ексклюзивні позиції). У нас кожен клієнт може отримати компетентну консультацію стосовно наявності товарів, їх призначення, технічних характеристик та актуальної ціни. Кваліфікація менеджерів не залишає сумніву у тому, що ви отримаєте найповнішу інформаційну підтримку стосовно характеристик матеріалів Ceresit. 

Переваги для партнерів

  • вражаючий асортимент товарів дозволить обрати саме те, що потрібно, або навіть краще

  • комплексне замовлення дозволяє придбати всі основні та супутні будівельні матеріали в одному місці, заощадивши власний час

  • грамотна та обґрунтована цінова політика збереже ваш гаманець від зайвих витрат

  • у нас можна скомплектувати замовлення будь якого об’єму та на будь який кошторис 

   Також центр комплектації Ceresit може розробити для вас комплексне рішення для систем теплоізоляції, гідроізоляції, облицювання тощо. Це буде готове багатокомпонентне замовлення, що включає у себе всі позиції, необхідні для проведення робіт. Таки чином, ви заощадите свій час на пошук оптимальних варіантів та на їх купівлю у різних точках міста. Крім цього, на комплексні замовлення поширюються додаткові знижки!

   Нажаль, на будівельному ринку досить часто трапляються підробки, вберегтися від яких можна, купуючи матеріали у перевірених постачальників. Компанія “Фенікс центр” має бездоганну репутацію і відкриття центру комплектації Ceresit-PRO – це додаткове тому підтвердження. Весь асортимент має сертифікати відповідності та проходить ретельну перевірку відділом контролю якості. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальні товари, виготовлені з найкращої сировини на сучасному обладнанні.