Про компанію


  Компанія “Фенікс центр” вже більше 10 років успішно працює на ринку будівельних матеріалів, впевнено утримуючи лідируючи позиції. Секрет успіху компанії полягає у вірно розставлених пріоритетах та високому професіоналізмі кожного працівника. Наша мета – не просто продавати будівельні матеріали, а стати надійним партнером у світі ремонту та будівництва для кожного клієнта!

   Відкриті та успішно працюють представництва у 4 містах України, а саме у Харкові, Києві, Дніпрі, а тепер ще й у Львові. Це є не тільки результатом завзятої щоденної праці, але й показником високої довіри людей до діяльності компанії. Бездоганна репутація підкріплена тисячами задоволених клієнтів, що повертаються до нас знову і знову.

   Компанія “Фенікс центр” працює як з оптовими так і з роздрібними замовленнями. За більш ніж десятиріччя роботи, нашими клієнтами стали великі забудовники, будівельні бригади, а також безліч приватних домовласників, що роблять ремонт власними руками. І кожному з них, незважаючи на обсяги замовлень, ми приділяємо однакову увагу. Принципи роботи компанії полягають у відповідальному ставленні роботи та контролі результату!

Що відрізняє нас від інших

ü ми працюємо з найкращими українськими та європейськими виробниками, що дозволяє нам мати вражаючий асортимент будівельних матеріалів

ü багаторічні партнерські відносини з постачальниками дозволяють формувати лояльні ціни на продукцію

ü ми ретельно стежимо за ситуацією на ринку та першими знайомимо своїх клієнтів з новинками у сфері будівельних матеріалів

   Працівники компанії  “Фенікс центр” використовують накопичений роками досвід та знання, щоб задати найвищий рівень роботи компанії. Також ми практикуємо комплексний підхід до вирішення будівельних задач, який включає у себе

ü повну інформаційну підтримку менеджера стосовно асортименту матеріалів та їх технічних характеристик

ü допомогу у прорахунку орієнтованої кількості матеріалів та підбір цінової категорії, яка впишеться у кошторис

ü швидка доставка замовлення на обєкт

ü додаткові послуги бригади вантажників

   Як ви бачите, ми супроводжуємо клієнта від моменту дзвінка менеджеру до моменту заносу товарів на будівельний майданчик. Клієнти компанії “Фенікс центр” високо цінують комфортні умови співпраці та можуть гідно оцінити її плідні результати!

   Ми відкриті до партнерства у будь яких напрямках. Керівництво компанії високо цінує вклад кожного працівника у загальну справу розвитку. У компанії “Фенікс центр” амбіційні та талановиті співробітники можуть у повній мірі розкрити свій потенціал!